Москва готує масштабну провокацію проти України на території Білорусі - нардеп від БППКремль готується до масштабної провокації проти України на території Білорусі.
Про це повідомила народний депутат фракції БПП Ірина Фріз у Facebook.
"Російський телеканал "Звєзда", що належить Міністерству оборони РФ, в стилі радянської пропаганди на кшталт "нам пишуть", продемонстрував сюжет, в якому йдеться про нібито підготовку Україною провокації проти Республіки Білорусь. В ньому зазначається, що українська розвідка планує спрямовувати "карателів" з білоруським корінням в Мінськ з метою повалення чинної влади в цій державі. Маю інформацію, що таким чином Кремль готується до масштабної провокації проти України на території Білорусі", - написала Фріз.
За її словами, саме з цим може бути пов'язана підготовка до збільшення в 5 разів обсягів залізничних перевезень МО РФ у 2017 році в напрямку Білорусі. Метою такої акції може стати ліквідація режиму Лукашенка, введення російських військ, а також безпосередній вихід ЗС РФ на східний кордон Європейського Союзу з метою підвищення політичного тиску на Європу.
Нагадаємо, Турчинов спростував заяви Росії про проведення ракетних випробувань.

Related

Гаряча новина 2254399213190530517

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item