У Львові виникли сутички між правими та лівими радикалами

У Львові виникли сутички між правими та лівими радикалами

У неділю ввечері у Львові сталися сутички між активістами "Правого сектору" та ліворадикального "Автономного опору". 

Приводом для зіткнень став марш на честь Нестора Махна.
За попередньою інформацією, у сутичках на вул. Залізничній брали участь близько 200 осіб. Як пишуть користувачі соцмереж, на вул.Залізничній було чути постріли та вибухи петард. Також на місці події присутні 7 екіпажів поліції.


Як повідомлялося, сьогодні представники "Атономного опору" планували провести у Львові "Марш Волі" на честь дня народження Нестора Махна. Окружний адміністративний суд заборонив проводити даний марш.


"Стався напад на соціальний центр "Цитадель". Нацисти з "Правого сектору" і "ЦК АЗОВ" хотіли вчинити напад на мирних жителів, а ми встали на іх захист. Ми все відбили, з нашого боку немає ніяких втрат. Зі сторони нацистів декілька ранених", - сказано у повідомленні автономів.
У свою чергу, у групі С14 праворадикали так прокоментували сьогоднішні події: "Не дочекавшись ліваків на точці збору, група націоналістів прийшли до "логова" автономів за адресою вул. Залізнична 20. Хотіли поговорити про "батька анархізму" та запитати про їх російські джерела фінансування. Замість діалогу "шавки" зустріли активістів киданням вибухових пакетів та пострілами з травматів. Відбулись локальні сутички. Є легкопоранені. Врятував "логово" ліваків приїзд декілька десятків патрулів поліції, які стали на захист будівлі".

Related

Події в Україні 4219724602321430653

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item