Гачок для Росії: Україна підготувала новий позов

Між Україною і Росією досі діє договір про дружбу

Робота над цим документом велася протягом року.

 
Україна підготувала позов до міжнародного суду проти Росії через порушення Договору про дружбу. Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Вадим Пристайко, передає Укрінформ.
 
"У так званому великому Договорі про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією написано, що Росія поважає територіальну цілісність і непорушність існуючих кордонів. Зараз ми беремо цю статтю і несемо в міжнародний суд. Ми протягом року готували відповідний позов, тепер ця підготовка закінчилася", - сказав Пристайко.
 
Дипломат підкреслив, що поки цей пункт, який Росія не виконує, є в договорі, "нам є за що її судити".
 
"А якби ми дозволили собі розірвати цей договір, росіяни нам сказали б: "Зачекайте, ми нічого не порушили, бо не брали на себе жодного зобов'язання". Тому ми не можемо дозволити Росії зіскочити з такого гачка", - зазначив заступник міністра.
 
Як повідомляють ЗМІ, Україна продовжує підготовку шостого позову до Росії в Європейський суд з прав людини, який стосується подій на Донбасі і в Криму у 2015-2016 роках. Ця скарга буде подана на початку 2017 року.
 
Нагадаємо, ООН створила трибунал, який почне розгляд справи за позовом України до Росії щодо морських акваторій і континентального шельфу Криму.

Related

Події у світі 3575639998145581437

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item