На виборах територіальних громад зафіксовані грубі порушення - Народний фронтПартія "Народний фронт" заявляє про зафіксовані факти грубого порушення виборчого законодавства дільничними комісіями під час сьогоднішнього голосування на місцевих виборах та звертається до правоохоронних органів з вимогою негайно відреагувати на незаконні дії ДВК. Про це йдеться у заяві політсили.
Як відомо, на 18 грудня 2016 року, за рішенням Центральної виборчої комісії, призначені перші місцеві вибори в 143 новоутворених об'єднаних територіальних громадах. Загалом у грудні має пройти 432 виборів, частина з яких вже відбулася.
Центральний штаб партії "Народний фронт" сьогодні отримав інформацію про порушення, які суттєво можуть вплинути на результати голосування. Зокрема, зранку у Житомирській області на двох дільницях у Черняхівському районі, у селах Вільча та Вільськ, комісії прийняли протокольне рішення: оскільки всіх мешканців члени виборчкому знають в обличчя, бюлетені можна видавати без паспортів. Водночас, на цих дільницях фіксується підозріле раптове зростання явки виборців.
Центральний штаб "Народного фронту" також отримує інформацію про порушення з ДВК інших регіонів. Зараз всі виявлені факти перевіряються. У разі їх підтвердження, будуть зафіксовані та передані правоохоронним органам.
"Народний фронт" також нагадує, що незаконні рішення комісій про видачу бюлетенів без пред'явлення паспортів вже мало місце на виборах 11 грудня. Такі факти були виявлені громадською мережею "Опора", яка здійснює моніторинг виборів у новоутворених об'єднаних територіальних громадах.
Політична партія "Народний фронт" звертається до членів виборчих комісій з вимогою негайно скасувати рішення, які порушують виборче законодавство та чітко дотримуватися вимог закону у всіх своїх діях.
"Намагання вкрасти у людей їхній вибір – це злочин проти демократії, Конституції, народу. І за цей злочин доведеться відповідати", - наголосили у політсилі.

Related

Політика 5349043113990434789

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item