Волонтери вирахували групу танкістів з Чечні, які воювали в Україні


В результаті нового розслідування "по гарячих слідах" добуто нові докази участі в неоголошеній війні проти України групи танкістів військового з'єднання з Чечні. - повідомляє InformNapalm.Головним джерелом інформації в нашому розслідуванні став танкіст танкіст Абдулхакім Назаров. Він нещодавно перевівся з Кавказу в елітне танкове з'єднання Західного військового округу. Вивчивши профіль Назарова, вдалося ідентифікувати його товаришів по службі в Чечні, "ветеранів" Донбасу з танкового батальйону 17-ї мотострілецької бригади.
Повідомляють також, що фотографії періоду "ростовсько-українського відрядження", завантажені на сторінку А. Назарова, 13-14 вересня 2014 року – період найгарячішої фази російського вторгнення в Україну. Фотографії зроблено в лісовому таборі російських інтервентів, які позують в нестатутній формі одягу, а на другому плані видно замасковані танки.
Волонтери назвали імена ідентифікованих танкістів-учасників російського вторгнення в Україну восени 2014 року: Олексій Богданов, Зульфар Галлямов, Сергій Бєляков, Сергій Колчин, Дмитро Головінов, Валерій Голобородкин, Юрій Овсянников, Стас Фатехов, Євген Рассадін.
Серед населення тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей ростуть протестні настрої. Люди невдоволені діями окупаційної прокремлівської "влади".

Related

Події в Україні 3703301193470969848

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item