СБУ опублікувала запис переговорів "кілерів" Геращенка

Виконавці запланованого замаху на Геращенка

За Геращенком стежили біля його будинку.

СБУ опублікувала відеоролик, на якому двоє чоловіків ведуть переговори про заплановане вбивство народного депутата.

Вони просять організатора повідомити місце роботи жертви, номер і марку машини. Також обговорюють, як непомітно закріпити вибуховий пристрій і швидко залишити територію України.На відео демонструють і кадри з виконавцями, які перебувають на вулиці. Чоловіки стоять на узбіччі та курять. Щось обговорюють, але їхні обличчя на відео "затерли" і звуку в запису немає.
СБУ стверджує, що для підготовки вбивства нардепа двоє чоловіків прибули 14 грудня 2016 року на територію України - до Харкова.
19 грудня вони виїхали до Києва, де протягом тижня вели розвідку і спостереження за об'єктом. Звіти вони направляли своєму куратору в Росію.
Зловмисники були затримані з наведеним в готовність саморобним вибуховим пристроєм поблизу житла депутата. Вилучений вибуховий пристрій - це пластиковий контейнер з пластичною вибуховою речовиною вагою приблизно 400 грамів, надпотужним магнітом, електродетонатором і елементом живлення.
В ході обшуків в квартирі і автомобілі затриманих виявлено та вилучено підготовлені мобільні термінали, сім-карти для приведення саморобного вибухового пристрою в дію, засоби комунікації з кураторами.
Нагадаємо, що виконавцями вбивства нардепа повинні були стати двоє громадян України. Один з них - громадянин С. 1980 р.н. уродженець Донецької області, раніше тричі судимий, востаннє - за крадіжку, інший - громадянин Д., 1978 р.н., уродженець АР Крим, двічі судимий за розбій.

Related

Гаряча новина 1110403353496739583

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item