Google відреагувала на рішення Трампа щодо мігрантівКомпанія Google відкликала до США співробітників, які подорожували, після указу президента Дональда Трампа щодо обмеження в'їзду для громадян семи країн, де переважають мусульмани. 
Про це передає ВВС.
У Google розповіли, що стурбовані новим рішенням, і будь-якими заходами, які унеможливлять наймати талановиті кадри в США. Бізнес-кореспондент BBC Джо Лайнам пояснив, що наказ президента Трампа призведе до того, що тисячі громадян з Ірану, Іраку, Сирії, Ємену, Судану, Сомалі та Лівії не пускатимуть на рейси до США. Це стосується і тих, хто має "зелену карту" (дозвіл для постійних жителів). Правозахисні групи вважають, що зв'язку між сирійськими біженцями в США й тероризмом немає.
Деякі мандрівники вже повідомляють, що люди з країн, які Трамп вніс до списку, не можуть потрапити на рейси та вилетіти до США. Американо-арабський антидискримінаційний комітет повідомив, що заборона стосується "власників грін карт та інших віз". Там радять громадянам із країн, які потрапили під заборону, але живуть у США, не виїжджати за кордон. Американо-ісламська рада відносин говорить, що подасть до суду проти виконавчого порядку.
Раніше засновник Facebook Марк Цукерберг опублікував допис, і заявив, що він "стурбований" розпорядженнями президента. А також зазначив, що він, як і багато американців, є нащадком іммігрантів. Рішення Трампа також багато кого хвилює в "Силіконовій долині", де в індустрії технологій працюють люди не американського походження.

Related

Суспільство 8710918734954396805

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item