Джамала розплакалася під час відбору на Євробачення



На першому півфіналі українського відбору на Євробачення 2017 виступили представники Білорусі гурт Navi, які зробили подарунок Джамалі: заспівали пісню 1944 білоруською мовою.
Джамала не стримала сліз, передає "Факти.ICTV"
Співачка подякувала білорусам за виконання пісні, з якою вона перемогла на головному музичному конкурсі Європи у 2016 році. Гурт Navi – єдиний, який на відборі у Білорусі виконував пісню рідною мовою.
Першими двома фіналістами національного відбору на Євробачення-2017 стали гурт "Сальто назад" і TAYANNA.
Ми пропонуєми переглянути відео їхніх виступів.
"Сальто назад" отримали максимальний бал від журі - 8 балів. Колективу дала 8 балів Джамала та Андрій Данилко. 7 балів отримали від Костянтина Меладзе. Це забезпечило перше місце.
Ще до першого півфіналу нацвідбору співачку TAYANNA називали цьогорічною фавориткою. Зірка проекту "Голос країни-7" записала інструментальну версію своєї ставки на перемогу у національному відборі "Євробачення-2017" із відомим композитором Євгеном Хмарою.
За словами членів журі, емоційний надрив артистки у пісні дуже помітний, втім зайве хвилювання може негативно позначитися на живому виступу у фіналі відбору. Тому Костянтин Меладзе порадив TAYANNA налаштовуватися на відсутність страху та надмірних емоцій.

Related

Суспільство 1812574391422553831

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item