Суд ООН розпочне засідання за позовом України проти Росії 6 березня


Олена Зеркаль

Слухання триватиме протягом чотирьох днів і транслюватиметься он-лайн.

Заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль повідомила в Facebook, що 6 березня в Міжнародному суді ООН відбудеться засідання за позовом України про порушення РФ положень Конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

"Рішення Суду зобов'язати Росію припинити дискримінацію українців і кримських татар, а також припинити підтримку терористів на Донбасі поставить РФ перед дилемою: або припинити своє протиправну поведінку або остаточно перетворитися в країну-парію, з якою ніхто не матиме справи", - заявила Зеркаль.
Також заступник міністра нагадала, що захист життя і прав людей, які зазнають дискримінації в окупованому Криму і страждають від підтримуваного Росією тероризму на Донбасі є головним мотивом звернення України до Міжнародного суду ООН.
За інформацією Зеркаль, слухання проходитиме протягом чотирьох днів і транслюватиметься он-лайн.
Нагадаємо, 16 січня МЗС України передало позов проти Росії до Міжнародного суду ООН в Гаазі, що стосується порушення Конвенції про протидію фінансуванню тероризму та Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item