Україна проти РФ: Гаага розпочинає новий етап справи


У Міжнародному суді ООН у Гаазі завершилися чотириденні слухання за позовом України до Росії.
Суд переходить до розгляду тимчасових заходів, пише "Європейська правда".
"Публічні слухання за запитом України про запровадження тимчасових заходів у справі "Застосування Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації (Україна проти Російської Федерації)" завершилися сьогодні. Тепер суд почне свій розгляд", – повідомляють в установі.
"Рішення суду за запитом про запровадження тимчасових заходів оголосять на публічному засіданні, дату якого повідомляють пізніше", - додали в суді.
Заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль спрогнозувала, що рішення про введення тимчасових заходів щодо Росії суд винесе до кінця квітня.
При цьому не прогнозує, яке рішення прийме суд - на користь України чи ні.
16 січня Україна подала до Міжнародного суду ООН у Гаазі позов проти Росії через її фінансування тероризму та порушення прав людини.
Слухання розпочали 6 березня. Українська сторона просить застосувати запобіжні заходи для захисту цивільного населення від агресії Росії у рамках розгляду позову в Міжнародному суді ООН.
Після Революції гідності у березні 2014 року Росія анексувала Крим. Влітку того самого року збройні сили РФ почали брати пряму участь у бойових діях проти Збройних сил України на Донбасі. Росія постачає терористам ДНР і ЛНР озброєння та направляє на Донбас найманців і свої регулярні війська.

Related

Політика 8872461635859083251

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item