Яценюк у Лондоні зустрівся з міністром оборони Великобританії


Лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк обговорив з Міністром оборони Великої Британії Майклом Феллоном питання оборони, розширення військової співпраці двох країн, а також конкретні дії для консолідації вільного світу в протидії російській агресії.
"Під час мого останнього приїзду в Україну я був глибоко вражений народною підтримкою Збройних сил України. Вона зростає і це вражаюче", поділився щойно у нашій розмові Міністр оборони Великої Британії сер Майкл Феллон", - написав Арсеній Яценюк на своїй сторінці у Facebook після зустрічі, яка пройшла у Лондоні.
"У цих словах - не лише відчуття поваги до наших військових і нашого народу. У цих словах я відчув упевненість у силі України та в нашому успіху оборонити нашу державу. Про нашу оборону, про розширення військової співпраці, про конкретні дії для консолідації вільного світу в протидії російській агресії йшлося під час нашої розмови", - зазначив лідер "Народного фронту".
"Вдячний Уряду Сполученого Королівства, керівництву і представникам британського війська за солідарність і підтримку України. Ми разом обороняємо правду, свободу і право жити у вільному світі", - додав він.

Related

Події у світі 417174221058353983

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item