Україна зажадала скасування указу Путіна

Президент Росії Володимир Путін

Українська сторона наполягає, що визнання Росією документів ЛДНР порушує Мінськ-2.

Українська сторона Тристоронньої контактної групи (ТКГ) у Мінську зажадала скасування указу президента Росії Володимира Путіна про визнання паспортів, виданих "республіками" Донбасу. Про це заявила прес-секретар представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер.
 
"Україна чітко зафіксувала: указ президента РФ про визнання на території Росії документів, виданих нелегітимною владою ОРДЛО; рейдерське захоплення державної і приватної власності на непідконтрольній Україні частині Донбасу і псевдоуказ так званої ДНР про псевдограницю однозначно вважаються світовим співтовариством і Україною порушенням Мінських домовленостей і веде до їх зриву", – написала Оліфер на своїй сторінці у Facebook.
 
За її словами, Україна зажадала скасування рішень з цих питань, "оскільки такі методи з боку РФ і ОРДЛО ведуть до блокування процесу консультацій в рамках Мінського процесу".
 
Як повідомляють ЗМІ, 18 лютого президент Росії Володимир Путін підписав указ про визнання документів ЛДНР. Жителі "республік" Донбасу можуть в'їхати в Росію без оформлення віз.
 
Це рішення Путіна жорстко розкритикували країни Заходу і влада України. А в ОБСЄ заявили, що Росія фактично визнала ДНР і ЛНР.
 
Незабаром після указу Путіна, сепаратисти Донбасу оголосили торговельну блокаду Україні і заявили про переорієнтацію на Росію.

Related

Гаряча новина 464415573156664676

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item