Ердоган звинуватив ЄС у хрестовому поході проти ісламу


Реджеп Таїп Ердоган продовжує робити різкі заяви на адресу ЄС. Європа відкочується у дні, які передували Другій світовій війні, переконаний турецький президент.
Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган звинуватив Європейський Союз у початку "хрестового походу" проти ісламу. Так він прокоментував ухвалу Європейського суду в Люксембурзі від 14 березня, якою європейським роботодавцям було дозволено забороняти своїм працівникам носити на робочому місці хустки та інші релігійні символи.
"Дорогі мої брати, розпочалась битва між хрестом та півмісяцем. Інших пояснень бути не може. Європа швидко відкочується у дні, які передували Другій світовій війні ", - заявив президент країни, повідомляє Deutsche Welle.
Крім того, у телевізійній промові до своїх прихильників ввечері у четвер Ердоган звернувся до прем'єр-міністра Нідерландів Марка Рютте, партія якого здобула перемогу на парламентських виборах, що відбулись 15 березня. "Гей, Рютте! Нехай твоя партія і посіла перше місце на виборах, але ти маєш знати, що ти втратив Туреччину як свого друга", - заявив президент Туреччини.
Протягом останнього часу спостерігається загострення відносин між Туреччиною та Німеччиною і Нідерландами. Сталось це після заборони турецьким високопосадовцям виступати у низці німецьких і нідерландських міст, де вони мали агітувати громадян Туреччини підтримати конституційні зміни на референдумі 16 квітня. 5 березня Ердоган звинуватив ФРН у використанні у своїй політиці "нацистських практик". 11 березня він назвав нідерландців "нащадками нацистів" і "фашистами", а згодом в Анкарі заявили про призупинення дипломатичних контактів із Нідерландами.

Related

Події у світі 7235450086852164465

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item