Бійцю АТО 3D-імплантом замінили частину черепа


У Львові прооперували військового спеціального загону Національної гвардії. У зоні бойових дій чоловік отримав вогнепальне поранення в голову.

Про це розповів Дивись.info.
Хірурги, які оперували військового кажуть, що використання 3D-технологій дає хороші результати.
"Ми усунули пошкодження черепа за допомогою імпланта, який виготовляється з полімеру з домішком антибіотика безпосередньо під час операції", – розповів хірург Андрій Мизак.
За допомогою 3D-технологій частину втраченої кістки можна відтворити з високою точністю. Дублюючи її найменші анатомічні особливості.
"Хірург під час операції використовує форму, що ідеально відтворює ту частину черепа, якої не вистачає. Їївиготовляють за допомогою 3D-технологій на основі комп'ютерної реконструкції черепа пацієнта, – пояснив лікар. – Хірургу потрібно лише насипати порошок у форму, додати спеціальний розчин та дочекатися, поки імплант затвердіє. Такий імплант бездоганно усуває дефект кістки".
Такою ж операцією було врятовано лицеву кістку бійця Ігоря Чабана із Самооборони Майдану. Йому на 3D-імплант замінили майже всю праву частину обличчя.
За словами нейрохірурга, подібні операції із застосуванням 3D-моделювання проводили в польських клініках під час лікування поранених учасників Майдану.
Хірурги київського Національного інституту імені Амосова провели 23-річному бійцю з осколком міни в серці унікальну операцію. Зупиняли серце, витягали осколки і потім запускали серце знову.

Related

Здоров'я 5989829365305095922

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item