"Справедливість відновили" - Порошенко назвав долю рахунків Януковича


В Україні відновлена справедливість після конфіскації вкрадених режимом Віктора Януковича грошей. Кошти підуть на українську армію.
Про це заявив президент Петро Порошенко у центрі прикордонної служби в Києві.
"Я приїхав сюди після доповіді генерального прокурора та секретаря РНБО про завершення слідства. Прийняте рішення суду. І сьогодні в 00:00 годин воно вступило в законну силу - про конфіскацію 1,4 мільярда доларів, які належали колишньому президенту та його посібникам. Ці гроші вкрали в народу України, витягнули з кишені кожного українця.
Дякуючи слідчим Генпрокуратури, ми цю справедливість відновили", - заявив президент.
"Сьогодні натиснули кнопку, і гроші із заблокованих рахунків зарахували на рахунок Державного казначейства", - додав він.
Порошенко сказав: "Першим пріорітетом використання цих грошей буде відновлення боєздатності українського війська - Збройних сил України, Національної гвардії, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби і Національної поліції".
Також кошти підуть на будівництво заводу з виробництва боєприпасів, закупівлю новітніх засобів радіоелектронної боротьби, контрбатарейних радарів, новітніх дронів, будівництво гуртожитків для контрактників і військових готелів для офіцерів на території кожної бригади.
Крім того, частина коштів піде на будівництво реабілітаційного центру для воїнів АТО. Інший напрямок - соціальна політика.
"При чому так, щоб вони були не проїдені", - сказав президент.
Порошенко вручив прикордонникам сучасну техніку зі США - засоби військового радіозв'язку на понад $21 млн.
28 січня 2015 року Державна служба фінансового моніторингу заблокувала $1,42 млрд на рахунках нерезидентських компаній, пов'язаних з Віктором Януковичем, його близькими, посадовцями колишнього уряду країни та пов'язаними з ними особами.
Кабмін заклав у державний бюджет на 2017 рік надходження від спеціальної конфіскації коштів корупціонерів на суму 10,5 млрд грн.

Related

Гаряча новина 7857544209922916502

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item