Лавров звинуватив Турчинова у порушенні мінських домовленостей


Глава МЗС Росії Сергій Лавров звинуватив голову Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова у порушенні мінських домовленостей. 
Так він відреагував на заяву про потребу активізувати українські війська і рухатись на схід.
"Заява пана Турчинова означає те, що Київ відмовляється виконувати частину мінських домовленостей, щодо питань безпеки. Вона пріоритетна і абсолютно невід'ємна для того, щоб все інше потім вирішувалося.
Нам давно зрозуміло, що ця лінія взята керівництвом України свідомо і означає вона також те, що в Києві не цінують своїх європейських покровителів. Найближчим часом плануються зустрічі лідерів нормандського формату. Думаю, що це буде одне з дуже серйозних питань для розгляду", - цитує Лаврова Interfax.
14 квітня Олександр Турчинов заявив, що для завершення антитерористичної операції українська армія повинна відтіснити бойовиків з окупованих районів Донбасу на схід. Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов в інтерв'ю ВВС.
"У нас немає іншої альтернативи, крім як перемагати. Минулий рік був першим, коли ми не здали жодного метра землі, а навпаки - здобули десятки кілометрів.
Тому я вважаю, що наше завдання - метр за метром, кілометр за кілометром, мінімізуючи втрати, просуватися на схід. Головне - не проскочити кордон", - сказав Турчинов.

Related

Події в Україні 2322630470388392639

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item