Апеляційний суд повернув Насірову паспорти

Роман Насіров/Facebook

Але віддавати їх усуненому чиновнику слідство не збирається.

 
Апеляційний суд частково задовольнив скарги адвокатів колишнього глави Державної фіскальної служби Романа Насірова про зняття арешту з майна чиновника. Про це повідомив голова Ради громадського контролю при НАБУ Олексій Гриценко на своїй сторінці у Facebook у середу 19 квітня.

Згідно з рішенням апеляційного суду, Насірову повернуть документи – паспорт громадянина України, два паспорти для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт та інші документи. Під вартою залишаються золоті злитки, кілька годинників різних брендів, грошові кошти, гербова печатка з написом "ДФС".
 
Своєю чергою, начальник відділу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Роман Симків відзначив, що паспорти Насірову не повернуть, а передадуть в САП або в Державну міграційну службу. Пізніше слідство визначиться, в якому з цих відомств будуть зберігатися паспорти Насірова. "Насірову їх ніхто повертати не буде", – додав Симків.
 
Він також зазначив, що це стосується не тільки закордонних паспортів, але й паспорта громадянина України, оскільки за ним також можна виїхати за кордон у країни ближнього зарубіжжя.
 
У той же час суд не зняв арешту з матеріальних цінностей Насірова – а це золоті злитки, годинники, готівкові грошові кошти.
 
Нагадаємо, Насіров підозрюється у завданні збитків на 2 мільярди гривень. За даними слідства, він приймав необґрунтовані рішення про відстрочення рентної плати за видобуток корисних копалин.
 

Related

Гаряча новина 8696091571518970452

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item