Тарута: Зроблю все, щоб Гонтарева не змогла заховатися ні за кордоном, ні в Україні


Екс-голову Нацбанку Валерію Гонтареву зможуть покарати та посадити за ґрати. Проти неї є достатньо фактів та доказів.
Про це заявив народний депутат України Сергій Тарута на телеканалі ZIK.
"Особисто я зроблю для цього все, що буде потрібно. Я ставлю перед собою завдання домогтися і того, щоб по справі Гонтаревої пройшли серйозні розслідування на Заході. Щоб там проти неї були введені персональні санкції, і вона не змогла б заховатися ні за кордоном, ні в Україні", – сказав Тарута.
"На підставі тих фактів, які сьогодні вже має і НАБУ, і Генпрокуратура, можна повною мірою притягнути до відповідальності екс-голову Нацбанку. Єдине місце, куди вона може заховатися – це Росія. Тому я також наполягав на тому, щоб забрати в неї паспорт і заборонити виїзд із країни", – зауважив Тарута.
Депутат зазначив, що в історії України не було ще такого випадку, щоб керівник Національного банку написав заяву на звільнення раніше свого терміну.
"Цього вдалося досягти завдяки консолідованій роботі здорових парламентських сил, яких залишилося близько 10-20%. Також змінити ситуацію вдалося і через те, що люди припинили боятися і почали називати речі своїми іменами. А саме, що Гонтарева разом зі своєю командою та за підтримки президента України грабує банківську систему країни", – сказав Тарута.
Голова Національного банку Валерія Гонтарева написала заяву про відставку. Вона керувала фінустановою з червня 2014 року.

Related

Політика 2820214172018358905

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item