Вчені запропонували лікувати рак мозку вірусом Зіка

Лікарі шукають новий спосіб лікування раку
Дослідники з Кембриджа тестують метод лікування пухлин мозку за допомогою вірусу Зіка.
Зокрема, медиків зацікавили перспективи лікування гліобластоми, найбільш поширеною і агресивної форми пухлини головного мозку, пише Science Daily.
Співробітники британської організації Cancer Research UK перевірять, чи можна використовувати вірус Зіка для виявлення і знищення клітин гліобластоми. Судячи з усього, вірус уміє долати гематоенцефалічний бар'єр. Вчені вважають, що він здатний атакувати ракові клітини, не завдаючи шкоди здоровим тканинам.
"Ми хочемо показати, що вірус Зіка може уповільнити зростання пухлини головного мозку у випробуваннях в лабораторії. Якщо ми зможемо винести уроки із здатності вірусу Зіка долати гематоенцефалічний бар'єр, ми отримаємо ключ до майбутнього лікування раку", - підкреслив один з авторів дослідження, доктор Гаррі Булстроуд з Кембриджського університету.
В ході дослідження наукова група планує з'ясувати, як саме вірус знаходить стовбурові клітини і вражає їх Перші лабораторні дослідження нового типу лікування гліобластоми проведуть на мишах.
Зазначимо, що існуючі методи лікування цього виду раку обмежені здатністю ліків проникати через гематоенцефалічний бар'єр головного мозку.

Related

Здоров'я 1769682937112387139

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item