Україна поставила до Таїланду партію танків Оплот

Україна забезпечила поставку п'ятої партії нових Оплотів до Таїланду

П'ять танків прибули морем на військово-морську базу Саттахіп.

 
До Таїланду прибула п'ята партія нових українських бойових танків Оплот-Т у складі п'яти машин, побудованих на потужностях харківського заводу імені Малишева в рамках укладеного у 2011 році контракту обсягом на понад 240 мільйонів доларів, передає Інтерфакс-Україна.
 
Повідомляється, що танки прибули морем на військово-морську базу Саттахіп. Партія бронетехніки була відвантажена тайському замовнику в березні. Відвантаження чергової, шостої, партії готується на червень.
 
Нагадаємо, що четверта партія танків Оплот прибула в Таїланд у листопаді минулого року. Вона складалася із п'яти броньованих машин. Загальна цифра поставлених на той момент танків склала 25 із 49 танків.
 
Завершення контракту за уточненим із таїландською стороною графіком заплановано на осінь 2017 року.
 
Танк Оплот прийнятий на озброєння ЗСУ у травні 2009 року і в українську армію поставлені перші 2 танки. Президент Петро Порошенко заявив, що для української армії потрібно терміново модернізувати танки Т-64 і Т-80, а не будувати Оплоти.
 
"У нас постає вибір: або один Оплот, або десять глибоко модернізованих і капітально відремонтованих Т-64 або Т-80", - пояснив він.

Related

Економіка 6052638511349298235

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item