Росіянина засудили за репост відео про Україну

"Умом Россию не понять"

Причиною кримінального переслідування став репост у соцмережі у 2014 році музичного ролика.

Калузький районний суд Росії засудив громадянина Романа Гришина до 320 годин обов'язкових робіт за розпалювання ненависті й ворожнечі, повідомляє Радио Свобода з посиланням на юриста правозахисного центру "Меморіал" Дениса Шедова.
 
Причиною кримінального переслідування Гришина став його перепост у соцмережі у 2014 році музичного ролика, який критикує політику влади Росії на південному сході України.
17 листопада 2016 року до Гришина на роботу з'явилися співробітники ФСБ в масках і спецамуніції. Основним предметом бесіди з представниками ФСБ були регулярні поїздки Гришина в Україні. Його запитували, зокрема, чому він фотографується на Майдані.
 
Гришин підкреслював, що відвідував країну як турист, гостював у друзів і ні з якими організаціями в Україні не працював.

Нагадаємо, що він є філологом, коректором, і подібна увага ФСБ для нього стало шоком.
 
Раніше ЛГБТ-активістку з Краснодара Ніну Соловйову за цей же ролик заарештували на 10 діб - її дії були кваліфіковані в рамках КпАП.
 
У російській Держдумі розглянуть законопроект, що обмежує можливість легального використання засобів обходу блокування сайтів, включаючи анонімайзери і VPN-сервіси.

Related

Суспільство 331926722005345486

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item