Помер ініціатор об'єднання Німеччини Гельмут Коль

Колишній канцлер Німеччини Гельмут Коль помер

Колишнього німецького канцлера також називають одним з батьків ЄС у його нинішньому вигляді і загальноєвропейської валюти - євро.

 
Колишній німецький канцлер Гельмут Коль, який є одним з ініціаторів возз'єднання Німеччини, помер у віці 87 років, передає Bild.
 
Повідомляється, що він помер у своєму будинку в Людвігсгафені. В останні роки екс-канцлер тяжко хворів. Після невдалого падіння у 2008 році Коль був прикутий до інвалідного візка.
 
Він займав пост глави німецького уряду з 1982-го до 1998 року і був єдиним німецьким політиком, який займав цю посаду чотири терміни поспіль.
 
Саме під час перебування Коля на посаді канцлера відбулося возз'єднання країни. Як пише видання Der Tagesspiegel, після мирної революції в НДР у 1989 році він угледів прочинене вікно можливостей і негайно вступив у переговори щодо умов возз'єднання з главами США, СРСР, Великої Британії і Франції.
 
У Європі Коля називають також одним з батьків Євросоюзу в його нинішньому вигляді і загальноєвропейської валюти (євро).
 
Нещодавно також помер політолог Збігнєв Бжезинський. Він є автором відомої книги "Велика шахівниця: верховенство Америки і її геостратегічні імперативи".

Related

Події у світі 4436374409551870159

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item