У Польщі відповіли на звинувачення Росії


РФ дискредитує добре ім'я Польщі, вважають в МЗС країни.

У РФ ведеться кампанія з дискредитації доброго імені Польщі, в якій бере участь МЗС Росії. Так відреагували в польському Міністерстві закордонних справ на звинувачення російських колег в "обурливій провокації" через знесення радянських пам'ятників.
"МЗС Польщі з жалем спостерігає за участю спікера російського дипломатичного відомства в кампанії із дискредитації доброго імені Польщі, дії якої ставляться в один ряд зі спробами інтернет-порталів, які підтримують Міністерства оборони та культури Росії, спотворити історичні факти, визнані також російськими дослідниками", - цитує заяву МЗС Польське радіо.
Поляки наголошують, що прийнятий закон не спрямований на введення змін до законодавства в галузі пам'ятників, які є частиною місць фактичного поховання солдатів Червоної армії. "Його мета - запобігання прославленню символіки тоталітаризму, жертвами якого стали мільйони поляків, українців, росіян та представників інших народів", - стверджують в МЗС Польщі.
Також в польському МЗС заявили про прагнення до конструктивного діалогу з РФ і запросили посла Росії Сергія Андрєєва в польський парламент.
Нагадаємо, 17 липня президент Польщі Анджей Дуда підписав закон про знесення радянських пам'ятників. Очікується, що монументи демонтують протягом року після набуття чинності закону. Всього на території Польщі налічується майже 50 таких об'єктів.

Related

Події у світі 2058184704218237982

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item