Марківа затримано в Італії на підставі свідчень французького журналіста – МВС України

Крім того, в рамках свідчень французький журналіст надав відеоряд
Проти затриманого в Італії заступника командира взводу першого батальйону оперативного призначення Національної гвардії імені Кульчицького Віталія Марківа дав свідчення французький журналіст.
Про це повідомляє Департамент комунікації МВС України.
"За інформацією французького журналіста щодо обставин загибелі у 2014 році в зоні АТО італійського та російського журналістів прокуратурою міста Павіа (регіон Ломбардія) розпочато кримінальне провадження.
В рамках цього провадження французький журналіст вказав на те, що смерть вказаних вище журналістів стала наслідком застосування зброї підрозділом НГУ, в якому проходив службу затриманий Віталій Марків. Крім того, в рамках свідчень французький журналіст надав відеоряд", – сказано у повідомленні.
Ім’я французького журналіста не зазначається.
Натомість, в МВС наголошують, що, за даними українського слідства, загибель двох журналістів сталася внаслідок артобстрілу з боку підтримуваних Росією бойовиків.
Нагадаємо, що 30 червня 2017 року в Італії затримали Віталія Марківа начебто за підозрою у вбивстві фоторепортера Андреа Рокеллі поблизу м. Слов'янськ у травні 2014 року.

Related

Гаряча новина 2362979432497058683

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item