Раніше Громадська рада доброчесності закликала президента не затверджувати 25 суддів ВСУ У суботу, 11 листопада, президент України П...

Раніше Громадська рада доброчесності закликала президента не затверджувати 25 суддів ВСУ
У суботу, 11 листопада, президент України Петро Порошенко підписав Указ про призначення 114 суддів нового Верховного суду України.
Указ зачитав на урочистій церемонії прийняття присяги суддів ВСУ заступник глави Адміністрації Президента Олексій Філатов.
За словами президента, новий Верховний суд вперше сформований на основі конкурсу – "безпрецедентного та унікального, відкритого і прозорого".
"Кожний четвертий суддя оновленого Верховного суду – адвокат чи науковець. Вони матимуть шанс побудувати нову систему правосуддя, керуючись українськими законами та європейськими стандартами й цінностями", - написав він у Facebook.
На черзі, за словами Порошенка, – ухвалення ще низки законів про зміни в системі правосуддя: закону про антикорупційний суд, про адвокатуру, про правову освіту тощо.
"Ми відкриваємо нову сторінку в історії правосуддя в Україні!" - наголосив він.
Нагадаємо, у п’ятницю, 29 вересня, Вища рада правосуддя оголосила остаточний список кандидатів на посади суддів Верховного Суду України.
При цьому Громадська рада доброчесності закликала президента Петра Порошенка не затверджувати деяких кандидатів у члени нового Верховного Суду України.

  Post a Comment

  Ми у соцмережах

  Читають

  Свіже

  Коменти

  ДокаZ

  Радіо

  Варто подивитись

  Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

  Google+ Followers

  Facebook

  Зараз на сайті

  Нас відвідали

  Яндекс.Метрика
  item