У Харківському університеті Повітряних сил після заяви Матіоса про їжу з тарганами почали перевірку

Після заяви Матіоса про їжу з тарганами для курсантів в університеті відповіли, що скарг на харчування не надходило, але триває перевірка
У Харківському національному університеті Повітряних сил ім. Івана Кожедуба після повідомлення головного військового прокурора Анатолія Матіоса про те, що курсантів годують їжею з тарганами, почали перевірку.
Про це повідомляється на сторінці університету у Facebook.
"В соціальній мережі оприлюднена інформація щодо виявлення представниками військової прокуратури Харківського гарнізону порушень в організації харчування у їдальні університету.
Зазначена інформація перевіряється комісією університету та логістики Командування Повітряних Сил Збройних Сил України", - сказано в повідомленні.
Водночас зазначається, що скарг та заяв на адресу командування університету, фірми, яка надає послуги з харчування, не надходило, офіційних повідомлень не отримувалось, і відповідних записів в книгах контролю якості їжі немає.
Нагадаємо, 18 листопада головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив, що військові прокурори оглянули курсантську їдальню Харківського національного інституту Повітряних сил ім. Кожедуба і знайшли у їжі тарганів і хробаків.
17 листопада військова прокуратура затримала начальника Харківського національного університету Повітряних сил генерал-майора Андрія Алімпієва. Його підозрюють у розтраті 2,4 млн грн на користь двох приватних компаній під час закупівлі пального.
18 листопада Матіос також повідомив про затримання заступника керівника Харківського національного університету Повітряних сил.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Гаряча новина 364376582177917301

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item