Україна - член Європейської транспортної мережі

Договір підписали Клімкін і Могеріні

Договір підписали голова МЗС Клімкін і високий представник ЄС Могеріні.

 
Україна приєдналася до Європейської транспортної мережі TEN-T. Відповідний договір підписали Міністр закордонних справ Павло Клімкін та високий представник Європейського Союзу Федеріка Могеріні, повідомляє в суботу, 25 листопада, прес-служба МЗС.
 
"Одним із важливих практичних результатів Брюссельського саміту Східного партнерства стало підписання міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним і високим представником ЄС Федерікою Могеріні Взаєморозуміння високого рівня між Україною і ЄС про поширення індикативних карт Європейської транспортної мережі TEN-T на Україну", - повідомляє прес-служба МЗС.
 
Це рішення сприятиме підвищенню конкурентоспроможності українських транспортних коридорів, удосконалення логістики, а також спрощення формальностей у сфері транспорту між Україною та ЄС.
 
"Підписав Взаєморозуміння високого рівня про поширення карт Транс'європейської транспортної мережі (TEN-T) на Україну. Важливий крок для подальшої інтеграції транспортних мереж України і ЄС - тепер будемо в європейській мережі", - пізніше прокоментував цей крок Клімкін.
 
Нагадаємо, представник президента у Криму Борис Бабин заявив, що Україна повинна припинити пасажирське транспортне сполучення з Росією.

Related

Економіка 1656260857841813318

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item