У Мін'юсті планували знищити докази розтрати 54 млн грн - НАБУ


Детективи Національного антикорупційного бюро провели обшук вдома та у кабінеті керівника секретаріату Міністерства юстиції через інформацію про ризик знищення низки документів.
Про це повідомив керівника підрозділу детективів НАБУ Олександр Карєєв.
"Невідкладність слідчої дії була зумовлена оперативною інформацією про ризик знищення документів, які Мін'юст має надати в рамках розслідування детективами НАБУ кримінального провадження... У результаті обшуку ця інформація підтвердилася, залишки документів вилучено. Слідчу дію проведено... з метою врятування майна, яке може мати ознаки речових доказів", - сказав він.
Обшук проводили у рамках провадження про можливу розтрату співробітниками Мін'юсту понад 54 млн грн.
"Учора ми отримали інформацію, що частина документів, які підлягають вилученню, знищена, частина - вивезена за межі Міністерства юстиції з метою переховування... У сміттєвому кошику ми знайшли фрагменти документів, які підлягали вилученню", - повідомив Карєєв.
Він наголосив, що детективи почали обшук саме зранку, поки прибиральниця не встигла винести сміття.
"У квартирі за місцем проживання керівника секретаріату Міністерства юстиції вилучили оригінали значної кількості документів, які є доказами у нашому провадженні і повинні бути надані нам", - зазначив представник НАБУ.
У Мін'юсті повідомили про обшук співробітниками Національного антикорупційного бюро. Нібито працівники НАБУ провели слідчі дії без дозвільних документів. Крім цього, НАБУ провело обшук у помешканні керівника секретаріату Мін'юсту.
У відомстві стверджують, що співробітники НАБУ вкрали документи.

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item