В інтернаті Полтави спалахнув скандал довкола подарованих волонтерами речей

За словами волонтерів, подаровані речі опинилися на смітнику 
У Полтаві спалахнув скандал через речі, які благодійники подарували до Дня Святого Миколая дітям спеціалізованої школи-інтернат №2.
Як повідомляє ТСН.ua, волонтери звинуватили керівництво школи-інтернат в тому, що вони нібито викинули на смітник пакети з новими речами і подарунками, які були передані їх командою 15 грудня.
"Викинуті пакети з абсолютно новими шапочками, кофтами і сорочечками. Їх навіть ніхто не відкривав. Викинули як є", - написала волонтер Яна Станішевська.
Директор школи-інтернату Алевтина Ключинська не змогла пояснити, як подарунки виявилися у сміттєвому баку, наголосивши, що ніхто з керівництва і вихователів не викидав пакунки.
"Але звідки взагалі ті речі там взялися невідомо і ми не розуміємо, тому що, коли ми збиралися додому, то там все було чисто та прибрано. Значить, у нас дві версії: перша – всі речі хтось туди виніс і подзвонив їм, оскільки треба знати їхній [волонтерів] телефон, тому це їхня людина, а друга – вони просто привезли їх самі", - заявила вона у коментарі ТСН.ua.
За словами Ключинської, ввечері “нічна” вихователька побачила, що на територію школи пробралися шестеро невідомих хлопців і почали ритися у смітниках.
Також вона додала, що надані волонтерами речі були в поганому вигляді.
"Ми їм просто не все дозволили і нам це просто боком вилізло. Одним словом, що сталося, те сталося. Можливо, їм просто стало соромно, тому ті речі там і опинилися”, - додала вона.

Related

Гаряча новина 5885557442893291205

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item