Якщо Україна розвалиться, Угорщина забере собі Закарпаття - журналіст

Після скандалу з законом про освіту виникла підозра, що Угорщина проявляє "путінські зазіхання" на територію України.
Саме мова зробила регіон геополітичним фактором, передає "Новое время".
"Угорщина може виношувати плани про включення частини Закарпаття до свого складу. Угорський сепаратистський рух у Закарпатській області активно координується Кремлем. Таким чином у регіоні створюють середовище потенційної нестабільності і повторення сценарію "окупації", як це сталось з Донбасом", - запевнив експерт групи "Інформаційний опір" В'ячеслав Гусаров.і
Закарпатський журналіст і перекладач Олег Супруненко теж переконаний, що небезпечний сценарій має місце в області.
"Логіка Угорщини – підтримувати угорців в інших країнах і дивитися, що буде далі. Якщо Україна через 10-20 років розвалиться, Угорщина забере собі Закарпаття", – зазначив він.
Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійятро вважає цілком природним і нормальним те, що Угорщина і Румунія разом виступають проти нового закону України "Про освіту". Таку заяву він зробив під час візиту в Румунію.
Після зустрічі з румунським колегою Теодором Мелешкану в румунському місті Клужі Сійярто заявив, що Угорщина зацікавлена у створенні і збереженні стратегічного контакту з Румунією в цьому питанні, адже "набагато краще створювати історії успіху, ніж мати справу з конфліктами".

Related

Суспільство 3879179820725067243

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item