В Україну заборонили ввозити 25 виданих в РФ книг


Державний комітет телебачення і радіомовлення відмовився видати дозвіл на ввезення в Україну 25 книг, виданих в Росії

У переліку заборонених до реалізації в Україні виявилися видані в РФ "Сталінград" Ентоні Бівора, дві книги з серії "Історія Російської держави" Бориса Акуніна.

Державний комітет телебачення і радіомовлення відмовився видати дозвіл на ввезення в Україну 25 виданих в РФ у 2015-2017 роках книг на підставі негативного висновку експертної ради з питань аналізу та оцінки друкованої продукції. Про це у вівторок, 16 січня, пише Інтерфакс-Україна.

Так, в затвердженому 10 січня 2018 року переліку заборонених до реалізації в Україні виявилися видані в РФ "Сталінград" Ентоні Бівора, дві книги з серії "Історія Російської держави" Бориса Акуніна, "Дочка Леніна - Погляд на історію" Едварда Радзинського, "Моїй Матильді. Любовні листи і щоденники Миколи Другого" Бориса Соколова, "Православ'я. Чесна розмова" протоієрея Всеволода Чапліна та інші, включаючи кілька найменувань дитячої літератури, в тому числі підручники.

Дев'ять із заборонених до розповсюдження книг видані видавництвом "АСТ", 7 - видавництвом "Е", 5 - видавництвом "Захаров", 2 - видавничою групою "Азбука-Аттікус", по 1 - видавництвами "Хіт-книга" та "ТД Алгоритм" .

Related

Політика 6917622076292383585

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item