Сусіди розповіли про Юрія Россошанського


Сусіди 64-річного Юрія Росошанського, якого затримали за підозрою у вбивстві Ірини Ноздровської, кажуть, що він не міг убити жінку.
"Він крові боїться. Він не міг цього зробити. Він навіть курку не міг зарізати. Спокійний. Привітливий. Завжди вийде, привітається. У записці, що залишив жінці написав, що візьме все на себе, щоб не чіпали їхню родину", — розповіла сусідка Марія Несін, передає "Громадське".
Россошанський все життя працював водієм у "Київенерго", додають.
"Та не міг він цього зробити. Добрий чоловік. Трудяга. Юра написав передсмертну записку, щоб його сім'ю не чіпали, не тероризували. Недавно виявили одну, і от вчора жінка його Оля знайшла на роботі у його одязі в кишені. Він пише, що не вбивав", — додала інша сусідка Лідія Нестоянова.
Підозрюваного у вбивстві Ірини Ноздровської 64-річного Юрія Россошанського правоохоронці затримали 8 січня, напередодні похорону правозахисниці. З нею попрощалися у Демидові, ховали у закритій труні. Поховали поряд із могилою молодшої сестри Світлани Сапатинської, яку збив два роки тому Дмитро Россошанський, син Юрія.

Related

Суспільство 7741827978393345517

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item