Українка втратила руку у польській пральні


Українка Олена Романенко на заробітках у Польщі отримала жахливу виробничу травму.
Жінка втратила руку у пральні в селищі Любонь поблизу міста Познань. Великих травм можна було уникнути, якби власник пральні не заборонив рятувальникам розрізати машинку. Чоловік хотів зберегти техніку.
Подробиці нещасного випадку жінка виклала у YouTube.
"Приїхала до Польщі, щоб заробити якусь копійку, щоб було на що жити. Після двох тижнів пошуків, вдалося влаштуватися на роботу в пральню. Машина, на якій я працювала, дуже часто ламалася. Так часто вона ламалася, що нас перекидали з однієї машини на іншу", - розповіла Олена Романенко.
Каже, інструктаж по роботі з машиною ніхто не проводив.
"Повинна була причіплювати простирадла, щось таке. Треба виймати простирадло, якщо на ній буде якась "бомба" чи вузол. 15 грудня простирадло затягнуло. Я рукою почала діставати. Її теж стало затягувати. Стала сильно кричати. До мене одразу підбігла полячка. І двоє українок. Жінка-бригадир жодного разу не підійшла. За хвилин 20 приїхали рятувальники. Один з них зняв з штанів пасок аби мені руку перетягти. Потім прибули лікарі "швидкої". Тим часом рятувальники хотіли розрізати машину, що дістати мою руку, яку затягнуло вище локтя. Власник пральні заборонив це робити. За годину руку таки витягли", - додала потерпіла.
Жінку одразу госпіталізували в лікарню. Зробили дві операції. Чекають на третю. Руку врятувати не вдалося.
Автор: youtube
Натомість Олена Романенко вражена медперсоналом Польщі і людьми, які провідують українку в лікарні.
"Усі приємні. Щоразу підходять. Питаються про самопочуття. Щоранку видають чисту піжаму. Змінюють постіль", - зауважує в розмові жінка.
У Польщі затримали жінку, яка набирала на роботу українців і, користуючись тим, що вони не знають польської мови, відбирала у них документи. Вони потрапляли в трудове рабство. За повернення вимагала гроші. Жінці висунули 20 звинувачень. 17 із них - про торгівлю людьми.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Суспільство 2632700724556383772

Post a Comment

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item