Погром російського центру. Затриманих немає - ЗМІ

Погром у російському центрі в Києві

Після погрому офісу Російського центру науки й культури в Києві представниками організації С14, на місце прибули спостерігачі моніторингової місії ОБСЄ.

Після погрому офісу Російського центру науки й культури в Києві поліцейські нікого не затримали, заявив керівник Росспівробітництва Костянтин Воробйов, передають РІА Новини України.
 
За його словами, в нападі брали участь радикали з організації "Правий сектор", а також члени націоналістичної організації "С14", які вимагали згорнути роботу центру в Україні.
 
"Поліція оперативно зреагувала, приїхала. Вони активно не втручалися в розвиток подій і не перешкоджали нанесенню матеріального збитку. Зараз ми склали всі необхідні протоколи, всі заяви. Сюди, до речі, приїхали представники моніторингової місії ОБСЄ", - зазначив Воробйов.
 
Він додав, що від радикалів звучали заклики до фізичної розправи над співробітниками і гостями центру.
 
Він також повідомив, що поліція нікого з радикалів не затримали. "Вони сказали, що попереджають, а в наступний раз вже буде інша розмова", - зазначив глава Росспівробітництва.

Нагадаємо, що під час захоплення будівлі Росспівробітництва у приміщенні знаходилися діти з театральної студії, які репетирували п'єсу "Ревізор". Всього в будівлі в той момент знаходилося близько 100 дорослих і дітей.
 
Самі радикали на своїй сторінці в Facebook написали "Акція закінчилася. "Сувеніри" знищили. ФСБ не місце в Україні".

Related

Події в Україні 2970888879863674040

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item