Польща почала термінові поставки газу в Україну

У минулому році PGNiG поставила в Україну більше мільярда кубометрів газу

Контракт підписано на місяць після рішення Газпрому відмовитися від початку поставок газу Нафтогазу. Обсяг законтрактованого газу становить понад 60 млн кубометрів.


НАК Нафтогаз України і польська нафтогазова компанія PGNiG підписали контракт про термінове постачання газу. Як повідомляє прес-служба PGNiG у п'ятницю, 2 березня, контракт діє до кінця березня 2018 року. Обсяг законтрактованого газу становить понад 60 млн кубометрів.
Постачання розпочалося сьогодні, 2 березня, о 06:00 через вузол Хермановіце, який з'єднує польську і українську газотранспортні системи.
 
"Нинішня ситуація навколо поставок газу доводить, що наша увага до диверсифікації поставок була правильним рішенням. Завдяки нашим польським партнерам ще одна спроба Москви використовувати газ як політичну зброю проти України зазнала невдачі", - прокоментував підписання угоди голова Нафтогазу Андрій Коболєв.
 
Він також висловив надію, що ЄС і уряди відповідних країн розглянуть цей випадок, коли вони прийматимуть остаточне рішення по Північному потоку-2.
 
Зазначимо, у минулому році PGNiG поставила в Україну більше мільярда кубометрів газу.
 
Нагадаємо, 1 березня завершилася багаторічна суперечка між компаніями в Стокгольмському арбітражі, який зобов'язав Газпром доплатити Нафтогазу $4,63 млрд за недопоставку узгоджених обсягів газу для транзиту. За результатами двох арбітражних суперечок між компаніями на поставку і транзит газу, Газпром повинен доплатити НАК 2,56 млрд доларів.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Економіка 6274804889613213003

Post a Comment

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item