Китай збільшить закупівлі товарів і послуг у США на 200 мільярдів доларів

итай збільшить закупівлі товарів і послуг у США на 200 мільярдів доларів
Досягнута угода в торгових переговорах з Китаєм була головною вимогою адміністрації Трампа
Після тижнів напружених переговорів Китай і Сполучені Штати досягли початкової угоди про торгівлю. Обидві сторони заявили, що Китай погодився "значно збільшити" закупівлі товарів і послуг в США, щоб зменшити дисбаланс у торгівлі між двома країнами.
Про це повідомляє CNN.
Досягнута угода було головною вимогою адміністрації Трампа протягом двох днів торгових переговорів у Вашингтоні з китайськими офіційними особами.
"Для задоволення зростаючих потреб китайського народу в споживанні і з огляду на необхідність якісного економічного розвитку Китай значно збільшить закупівлі товарів і послуг від Сполучених Штатів. Це також допоможе підвищити зайнятість в США», - йдеться в заяві.
Необхідність у більшій співпраці стала неминучою для США і Китаю після того, як дві найбільші економіки світу пригрозили один одному санкціями в десятки мільярдів доларів, що могло призвести до торговельної війни.
Згідно з повідомленням CNN від офіційних осіб США, Пекін запропонував збільшити китайські закупівлі американських товарів приблизно на 200 мільярдів доларів.

Related

Економіка 4420043702122340807

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item