СБУ видворила з України двох російських кореспонденток, які готували провокаційні сюжети

СБУ видворила з України двох російських кореспонденток, які готували провокаційні сюжети
Російська журналістка Валентина Соловйова
Співробітники Служби безпеки України депортували кореспонденток телеканалів Россия та Первый канал, які приїхали в Україну знімати сюжети про святкування 9 травня. Про це повідомляє прес-служба СБУ.
Оперативники спецслужби виявили, що за задумом журналісток відзняті Валентиною Соловйовою та Ольгою Юр’євою відеоматеріали планувалось використати для дискредитації України перед світовою спільнотою та поширенню дезінформації серед населення.
"У рамках комплексу заходів із протидії втручанню країни-агресора у вітчизняний медіа-простір та локалізації загроз в інформаційній сфері, у зв’язку з тим що діяльність російської пропагандистки шкодить національній безпеці України та її суверенітету, територіальній цілісності і конституційному ладу 9 травня 2018 року Соловйову примусово повернуто до РФ, а Юр’єву – до Казахстану із забороною в’їзду до нашої країни терміном на три роки", – зазначається у повідомленні.
Згідно з Указом Президента України №133 від 15 травня 2017 року до російських Першого каналу та телеканалу Россия застосовані спеціальні обмежувальні заходи щодо діяльності на території України.
Раніше повідомлялося, що у Дніпрі співробітники СБУ викрили групу агентів російських спецслужб, які здійснювали підготовку провокаційних телевізійних матеріалів в інтересах Росії.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Гаряча новина 8995204920866714334

Post a Comment

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item