Telegram створив сервіс для зберігання даних користувачів

Telegram створив сервіс для зберігання даних користувачів
Telegram створює блокчейн-платформу

Доступ до переданих Telegram персональних даних та копій документів залишиться тільки у користувача. Сам месенджер не матиме до них доступу.

Мессенджер Telegram створив перший сервіс для блокчейн-платформи Telegram Open Network (TON) і тестує його в закритому режимі. Про це повідомляють Ведомости з посиланням на два інформованих джерела.
Повідомляється, що сервіс, що отримав назву Telegram Passport, дозволить ідентифікувати особу користувача месенджера. Передбачається, що користувач один раз завантажить всі необхідні дані, а потім через Telegram зможе миттєво передавати їх сервісів-партнерам і користуватися їх послугами як всередині Telegram, так і за його межами.
Доступ до переданих Telegram персональних даних та копій документів залишиться тільки у користувача - він зашифрує їх своїм паролем двофакторної аутентифікації і сам месенджер не матиме до них доступу, пояснює близька до Telegram людина.
За словами джерел, Telegram Passport може запрацювати вже до початку літа. Планується, що до цього моменту за допомогою нового сервісу вже можна буде скористатися послугами кількох партнерів месенджера. З ким саме ведуться переговори, співрозмовники видання розкривати не стали.
За даними видання, можливість спільного з Telegram запуску розглядає платіжна система Qiwi, офіційні представники якої цю інформацію коментувати поки відмовилися.
Раніше повідомлялося, що Telegram запустить власну криптовалюту. Очікується, що блокчейн-платформа TON дозволить убезпечити всі платежі між користувачами Telegram.
Нагадаємо, в РФ визнали, що заблокувати Telegram технічно неможливо.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Технології 3121078595865435333

Post a Comment

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item