Telegram створив сервіс для зберігання даних користувачів

Telegram створив сервіс для зберігання даних користувачів
Telegram створює блокчейн-платформу

Доступ до переданих Telegram персональних даних та копій документів залишиться тільки у користувача. Сам месенджер не матиме до них доступу.

Мессенджер Telegram створив перший сервіс для блокчейн-платформи Telegram Open Network (TON) і тестує його в закритому режимі. Про це повідомляють Ведомости з посиланням на два інформованих джерела.
Повідомляється, що сервіс, що отримав назву Telegram Passport, дозволить ідентифікувати особу користувача месенджера. Передбачається, що користувач один раз завантажить всі необхідні дані, а потім через Telegram зможе миттєво передавати їх сервісів-партнерам і користуватися їх послугами як всередині Telegram, так і за його межами.
Доступ до переданих Telegram персональних даних та копій документів залишиться тільки у користувача - він зашифрує їх своїм паролем двофакторної аутентифікації і сам месенджер не матиме до них доступу, пояснює близька до Telegram людина.
За словами джерел, Telegram Passport може запрацювати вже до початку літа. Планується, що до цього моменту за допомогою нового сервісу вже можна буде скористатися послугами кількох партнерів месенджера. З ким саме ведуться переговори, співрозмовники видання розкривати не стали.
За даними видання, можливість спільного з Telegram запуску розглядає платіжна система Qiwi, офіційні представники якої цю інформацію коментувати поки відмовилися.
Раніше повідомлялося, що Telegram запустить власну криптовалюту. Очікується, що блокчейн-платформа TON дозволить убезпечити всі платежі між користувачами Telegram.
Нагадаємо, в РФ визнали, що заблокувати Telegram технічно неможливо.

Related

Технології 3121078595865435333

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item