США вітають закон про Антикорупційний суд

США вітають закон про Антикорупційний суд
Представник Держдепу США Хізер Нойєрт

У Держдепі сподіваються, що новий суд допоможе "звести нанівець" корупцію, яка загрожує національній безпеці України.

Офіційний представник Держдепу США Хізер Нойєрт повідомила в Twitter, що США вітають ухвалення в Україні закону про Антикорупційний суд і наголошують на необхідності прийняти правку, яка забезпечить розгляд цим судом вже існуючих справ, що підпадають під його юрисдикцію.

"США вітають ухвалення в Україні закону про створення незалежного антикорупційного суду. Нам було приємно побачити, що ця важлива частина законодавства була прийнята при широкій підтримці Верховної Ради. Тим самим Україна зробила важливий крок на шляху до досягнення європейського майбутнього, яке вимагали українці під час Революції гідності", - йдеться в опублікованій заяві.

Також Вашингтон вітає заяву директора МВФ Крістін Лагард, в якій вона і президент Петро Порошенко погодилися, що Верховна Рада повинна швидко внести поправки в закон, щоб новий суд зміг слухати всі справи, які підпадають під його юрисдикцію, включаючи вже відкриті корупційні справи.

Раніше президент України заявив, що всі справи про корупційні злочини повинні бути передані до Вищого антикорупційного суду.

Related

Події у світі 5431068664590980321

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item