Силовики нагрянули до офісу забороненої Компартії України

Силовики нагрянули до офісу забороненої Компартії України

До офісу Компартії України увійшли озброєні автоматами люди. Представившись співробітниками кіберполіції, правоохоронці спробували обшукати приміщення. Але лідер КПУ Петро Симоненко умовив їх почекати, пише "ФАКТЫ".
"Поки чекаємо адвокатів, для мене незрозуміло, на якій підставі кіберполіція увірвалася до офісу офіційно діючої партії, не називаючи кримінальної кваліфікації справи", - передає слова Симоненка прес-служба КПУ.
Прес-секретар департаменту кіберполіції Юлія Квітко в коментарі виданню підтвердила, що в офісі КПУ проводяться слідчі дії.
Сайт Компартії на даний час не працює.
Не так давно обшуки у комуністів проводила СБУ - у рамках кримінального розслідування за фактом державної зради і дій, спрямованих на захоплення державної влади. Напередодні 9 травня в офісах КПУ були вилучені агітаційні матеріали, які, за інформацією спецслужби, повинні були поширюватися в День Перемоги. СБУ заявила, що це було частиною механізму зі дестабілізації обстановки в Україні, що діє на замовлення російських кураторів проплачених акцій протесту.
У 2015 році Окружний адмінсуд Києва заборонив діяльність Компартії України за позовом Мін'юсту. Розгляд апеляції комуністів призупинено до винесення Конституційним судом рішення щодо конституційності заборони комуністичної символіки. А Вищий адмінсуд відмовив КПУ в касації згідно висновку Мін'юсту про невідповідність КПУ Закону "Про декомунізацію".

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Гаряча новина 2092832441303483110

Post a Comment

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item