Пенс закликав створити в США відомство з кібербезпеки

Віце-президент США Майк Пенс

Сполученим Штатам Америки потрібне спеціальне централізоване відомство з кібербезпеки, вважає віце-президент країни Майк Пенс.

 
США мають створити спеціальне відомство з кібербезпеки, заявив віце-президент країни Майк Пенс.
 
Виступаючи на форумі з кібербезпеки в Нью-Йорку, Пенс підкреслив, що за останній рік керівництвом США було вжито безпрецедентних заходів зі зміцнення цифрових інфраструктури і оборони.
 
"Америка залежить від цифрового світу дедалі більше з кожним днем. Американська цифрова інфраструктура постійно потерпає від кібератак", - заявив він.
 
Пенс зазначив, що у 2018 році адміністрація президента Дональда Трампа запросила в Конгресу рекордні 15 млрд доларів на кібербезпеку.
 
"Але це надзвичайно важливе питання вимагає більшого, ніж просто фінансування. Америка також потребує централізованого хаба з кібербезпеки", - заявив віце-президент США.
 
За словами Пенса, це має бути створене відомство, яке об'єднає ресурси національного уряду для приділення уваги кібербезпеці.
 
Раніше повідомлялося, що в кіберкомандуванні США було створено робочу групу з протидії російським загрозам у кіберпросторі.

Related

Події у світі 3268857802865290910

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item