Гнап про корупцію: "Система оговталася і пішла у контрнаступ"

Гнап про корупцію: "Система оговталася і пішла у контрнаступ"

Політична система перестала боятися правосуддя, зараз ситуація з корупцією в Україні погіршилася.
Про це в інтерв'ю сказав журналіст-розслідувач Дмитро Гнап.
"Позаторік після матеріалу про "діамантових прокурорів" порушили кримінальну справу. Але розслідування особливо нікуди й не просунулося, бо почалися чистки прокурорів, які викривали "діамантових". Система оговталася.
Пов'язані корупційними зв'язками чиновники, правоохоронці - заспокоїлися. Вони зрозуміли: ніхто не прийде вішати їх на ліхтарях, не викидатиме з крісел. Після величезного збурення - Революції гідності - люди повернулися до свого життя: хтось пішов на фронт, хтось сконцентрувався на роботі, хтось подався на заробітки за кордон. А чиновники, політики, правоохоронці, судді залишилися на своїх місцях. І тоді система почала переходити в контрнаступ. У кращому разі, після кожного десятого нашого розслідування когось звільняли, могли порушити кримінальну справу. Зараз тенденція погіршилася", - констатував він.
Заступника голови слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна і заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця затримали 5 липня 2015 року за отримання хабара в розмірі 3,150 млн грн. Під час обшуків у Шапакіна вилучили $400 тис., у Корнійця – масу ювелірних виробів, 65 діамантів і автомат Калашнікова.
У ГПУ затриманням керували заступники генпрокурора Давид Сакварелідзе та Виталий Касько, на яких одразу почався тиск з боку колег.

Related

Події в Україні 409689736823776389

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item