Більше, ніж є у Британії, Франції та Німеччині разом узятих - Волкер розповів про російські танки на Донбасі

Більше, ніж є у Британії, Франції та Німеччині разом узятих - Волкер розповів про російські танки на Донбасі

Військова присутність РФ у Донбасі є очевидною і не вимагає додаткових доказів.
Росія діє на боці бойовиків ДНР і ЛНР, заявив спеціальний представник Держдепу США у справах України Курт Волкер в інтерв'ю Bild.
"Окупована територія насправді дуже маленька, але там танків більше, ніж у Великої Британії, Франції та Німеччини разом узятих. У 2014 році їх ще там не було. Тобто вони звідкілясь прибули. І я вам кажу: це на 100% російське озброєння. У мене просто не вистачає уяви, щоби повірити, що це озброєння потрапило туди звідкілясь іще", - заявив він.
Він зазначив, що терористичні республіки створила Росія. Вона хотіла замаскувати свою роль у конфлікті і зміцнити протистояння. ДНР і ЛНР не відповідають українській Конституції і не.
Волкер заявив, що якби спостерігачі ОБСЄ фіксували не лише кількість зброї, але й її серійні номери та походження, доказова база російської агресії була б забезпечена, але це не входить в обумовлені сторонами повноваження місії.
"В ОБСЄ там визначена задача. Було б непорядним ставити її в ситуацію, котра може виявитися для неї небезпечною. Тим не менше, я кажу: якщо ця інформація була б доступна в Німеччині, Франції, США чи десь іще, то в нас не було б жодних сумнівів стосовно того, що відбувається", - заявив він.
Разом із тим Волкер відкинув аргументацію, що присутність російських танків на сході України є недоведеною.
"Я знаходжу це дивним. Чому потрібно доводити щось, що можна бачити власними очима?", - сміється представник США.
Спецпредставник Державного департаменту США Курт Волкер заявив, що думки деяких західних лідерів про можливий "обмін" анексованого Криму на окупований Донбас є обурливими.

Related

Події в Україні 5259895501093172434

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item