Facebook і Twitter запустили спільний проект з Google і Microsoft

Facebook і Twitter запустили спільний проект з Google і Microsoft

Інтернет-компанії запустили спільний проект Data Transfer Project. Його мета - забезпечити переносимість даних з одного сервісу на інший.

Повновладні у володінні однойменними соціальними мережами компанії Facebook і Twitter оголосили про запуск спільного проекту Data Transfer Project з IT-компаніями Google і Microsoft. Метою проекту є забезпечення переносимості даних з одного сервісу на інший, повідомляють у п'ятницю, 20 липня, прес-служби зазначених компаній.

Згідно з інформацією на сайті проекту, Data Transfer Project був створений у 2017 році для того, щоб сервісам було простіше передавати дані один одному, а користувачі могли контролювати цей процес. На цей момент серед організаторів проекту на сайті значаться компанії Facebook, Google, Microsoft і Twitter.

"Під переміщенням мається на увазі можливість вимагати від провайдера видалення своїх даних з одного сервісу і їх захищеної передачі іншому", - йдеться у White Paper (меморандумі) проекту.

Перш за все маються на увазі такі дані, як фотографії, пошта, контакти, календарі і завдання.
Як говориться в повідомленні Google, у тому числі цей проект пов'язаний з необхідністю відповідати Загальному регламенту щодо захисту даних (General Data Protection Regulation, GDPR), який вступив у силу в Європейському Союзі 25 травня 2018 року. Зокрема, у GDPR є вимога про можливість перенесення даних.

Поки що проект знаходиться на ранній стадії розробки, зазначається в повідомленні Facebook. Зараз користувачеві для того, щоб перенести свої дані з одного сервісу на інший, потрібно знати свій ключ API (application programme interface - інтерфейс прикладних програм) і слідувати інструкціям, посилання на які розміщені на сайті проекту.

Раніше соцмережа Facebook підтвердила, що дані 2,7 млн ​​жителів ЄС були неправомірно передані британській Cambridge Analytica. Разом ця компанія зібрала дані близько 87 млн ​​користувачів, здебільшого зі США.

Related

Технології 5238097558216979908

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item