У Мережі з’явилося страшне відео, як розстрілювали активістів у Києві

Вцілілі під обстрілом відтягували поранених товаришів. В Інтернеті з'явилося відео, на якому видно, як хтось стріляє в активістів ...

Вцілілі під обстрілом відтягували поранених товаришів.

В Інтернеті з'явилося відео, на якому видно, як хтось стріляє в активістів у центрі Києва. Ролик виклали на каналі білоруського телеканалу Белсат у YouTube. 
На відео видно, як близько 15 активістів у касках, прикриваючись дерев'яними та залізними щитами, прямують угору, ймовірно, по вулиці Інститутській у Києві. Потім стає чутно постріли, й активісти один за одним починають падати.
Ті, кому вдалося вціліти, під обстрілом відтягують закривавлених товаришів. Видно також, як хтось з медиків, прикриваючись дерев'яним щитом, надає першу допомогу пораненому.
При цьому, хто саме стріляв у активістів, камера не зафіксувала. 

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

ПОДІЛИСЬ У СОЦМЕРЕЖАХ

Свіже

Нас відвідали

Лічильники



item