ГПУ хоче посадити Кернеса під домашній арешт

Генпрокуратура клопоче про домашній арешт для харківського мера Генадія Кернеса.
Як заявив в.о. генпрокурора Олег Махніцький, таке рішення ухвалив слідчий ГПУ після допиту Кернеса
"Сьогодні з ним були проведені слідчі дії, було ухвалено рішення щодо міри запобіжного заходу у вигляді домашьного арешту. Слідчий звернувся до суду з цим клопотанням", - повідомив він.
Махніцький нагадав, що ГПУ розслідує справу за фактом викрадення та незаконного утрамання 2 євромайданівців у Харкові групою людей
"За даними МВС, діями цієї групи керував Кернес. Ми не можемо розголошувати дані про потерпілих, щоб не наражати їх на небезпеку, але ці люди є, і сьогодні було проведено допити за участі кількох осіб", - додав голова ГПУ.
Загалом, за його словами, органи прокуратури продовжують встановлювати особи "тітушок", які причетні до масових викрадень та вбивств учасників Євромайдану по всій Україні.
"Встановлені також особи, які їх наймали", - підкреслив Махніцький.
У п'ятницю Печерський суд має обрати для Кернеса міру запобіжного заходу.
Українська правда

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

Add to Any

Свіже

ЄДИНІ НОВИНИ

Варто подивитись

Нас відвідали

Лічильники

item