Українська армія отримає високоточну зброю - Гелетей
https://povnatorba.blogspot.com/2014/10/blog-post_28.html
Збройні сили України будуть оснащені високоточною зброєю.
Про це повідомив міністр оборони Валерій Гелетей.
"Ми повинні найближчим часом переоснастити наші збройні сили. Ми вже закупили багато високоточної зброї і ту техніку, якої у нас не було раніше - автоматизовані системи управління, системи зв'язку і багато іншого, чого раніше не вистачало", - сказав він.
