Пожежі на Забайкаллі забрали життя понад 30 людей
https://povnatorba.blogspot.com/2015/04/30_17.html
Жертвами природних пожеж на півдні Сибіру стали більше 30 осіб.
Про це повідомив керівник протипожежного проекту Greenpeace Григорій Куксін, передає "Ехо Москви".
За словами Куксіна, всьому винна звичка людей щороку спалювати суху траву.
Він також зазначив, що найсильніше наразі горять три регіони Сибіру і Далекого сходу: Забайкальський край, Хакасія і Амурська область. На черзі - Центральна Росія: Смоленськ, Брянськ, Тверська область.
