Геноцид інвалідів
https://povnatorba.blogspot.com/2015/04/blog-post_50.html
Відповідно до Положення про Міністерство соціальної політики, одним із головних його завдань є формування та реалізація політики у сфері соціального ЗАХИСТУ громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Як же виконує Мінсоцполітики це основне своє завдання сьогодні?
Адже громадяни, які постраждали від атомної катастрофи, і ті герої-ліквідатори, які у 1986 не стали дезертирами, не сховалися від виконання службового обов'язку і ціною життя і здоров'я замурували атом, виселили тисячі людей і, зрештою, реально врятували світ, ставши інвалідами, – вони ЩЕ, на диво, існують.
Вони майже усі лежачі, у них прогресують онкозахворювання та інші НЕВИЛІКОВНІ хвороби.
А чи здійснюється відносно них "політика у сфері соціального захисту" і як саме? Ставимо наголос на слово "ЗАХИСТ"!
Як же виконує Мінсоцполітики це основне своє завдання сьогодні?
Адже громадяни, які постраждали від атомної катастрофи, і ті герої-ліквідатори, які у 1986 не стали дезертирами, не сховалися від виконання службового обов'язку і ціною життя і здоров'я замурували атом, виселили тисячі людей і, зрештою, реально врятували світ, ставши інвалідами, – вони ЩЕ, на диво, існують.
Вони майже усі лежачі, у них прогресують онкозахворювання та інші НЕВИЛІКОВНІ хвороби.
А чи здійснюється відносно них "політика у сфері соціального захисту" і як саме? Ставимо наголос на слово "ЗАХИСТ"!
Давайте перевіримо.
Ось копія листа Мінсоцполітики, надісланого до обласних державних адміністрацій. Цим "драконівським" листом "надається право вибору" ДОБРОВІЛЬНО (це ж як демократично!) інвалідам-ліквідаторам відмовитися від певних пільг, і письмово підтвердити своє бажання(!!!) відмовитись: або від 300 гривень "чорнобильських", або від більшої пільги по оплаті за комунальні послуги.
Ось копія листа Мінсоцполітики, надісланого до обласних державних адміністрацій. Цим "драконівським" листом "надається право вибору" ДОБРОВІЛЬНО (це ж як демократично!) інвалідам-ліквідаторам відмовитися від певних пільг, і письмово підтвердити своє бажання(!!!) відмовитись: або від 300 гривень "чорнобильських", або від більшої пільги по оплаті за комунальні послуги.
Втім, якщо хтось із інвалідів і не побажає відмовлятися, або не зможе приповзти або причвалати на милицях до собезу, щоб "добровільно" відмовитися від пільг, його позбавлять їх і без нього, просто за правом першочергової пільги.
Тут хочеться згадати добрим словом і народних обранців, тих, які підтримали Закон № 76-VIII від 28.12.2014 "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України", підготовленого кабміном Яценюка, після якого і почалося отаке "реформування", а простіше – геноцид інвалідів, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
Цим же законом, депутати (не вкладається в голові!) зняли собі і чиновникам обмеження по зарплатах, бо, бач, нехватає... Інваліди віддаватимуть свої копійки депутатам!!!
Ну, чи не лицемірство це, з ознаками геноциду? Ганьба!!!
Курс долара підскочив в п’ять разів, бізнес банкрутує – а У Голови НБУ особисті прибутки зростають до 26,288 млн. гривень; корупційні оборудки кабінету міністрів досягають семи мільярдів гривень – а в інвалідів-чорнобильців забирають по 300 гривень з пенсії, імітуючи "реформи"…
Чи це тільки в мене одного уява, що в державі відбувається якесь дежа-вю?
Оце такий соціальний захист? Такі усі реформи "по-новому" кабінету міністрів, чи тільки щодо інвалідів?
Зразу хочу зазначити, що позбавлення інвалідів існуючих пільг і статусу є прямим порушенням Конституції України, де зазначено:
Стаття 22. Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
Тож антинародний закон № 76-VIII від 28.12.2014 потрібно терміново переглянути та відмінити експерименти Мінсоцполітики над інвалідами!
З нас ДОСИТЬ!!!!
Курс долара підскочив в п’ять разів, бізнес банкрутує – а У Голови НБУ особисті прибутки зростають до 26,288 млн. гривень; корупційні оборудки кабінету міністрів досягають семи мільярдів гривень – а в інвалідів-чорнобильців забирають по 300 гривень з пенсії, імітуючи "реформи"…
Чи це тільки в мене одного уява, що в державі відбувається якесь дежа-вю?
Оце такий соціальний захист? Такі усі реформи "по-новому" кабінету міністрів, чи тільки щодо інвалідів?
Зразу хочу зазначити, що позбавлення інвалідів існуючих пільг і статусу є прямим порушенням Конституції України, де зазначено:
Стаття 22. Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
Тож антинародний закон № 76-VIII від 28.12.2014 потрібно терміново переглянути та відмінити експерименти Мінсоцполітики над інвалідами!
З нас ДОСИТЬ!!!!
І це відбудеться, якщо у депутатів та у Президента прокинеться совість...
Ви ще пам'ятаєте, що це таке?
Ви ще пам'ятаєте, що це таке?
