Суд заарештував заступника прокурора Київської області Корнійця

Суд також встановив суму застави в 3,2 мільйона гривень.
Зазначимо, заступник генпрокурора України Давид Сакварелідзе у своєму Facebook написав, що прокуратура наполягала на застосуванні запобіжного заходу щодо всіх трьох фігурантів справи у вигляді взяття під варту або заставу 20 млн гривень для кожного.
"Водночас суд прийняв абсолютно необґрунтоване і позбавлене всякої логіки рішення - щодо всіх затриманих була встановлена сума застави в розмірі 3 мільйони гривень, що, безперечно, мізерно мало для людей такого рівня", - написав Сакварелідзе.
Раніше суд заарештував першого заступника керівника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна.
Нагадаємо, в результаті спільної спецоперації ГПУ і СБУ в Києві напередодні були затримані перший заступник голови слідчого управління Генпрокуратури Володимир Шапакін і заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах.